Kimya

  • Fontu büyütmek tıklayınız. | Tükek Holding
  • Fontu küçütmek tıklayınız. | Tükek Holding
  • Yazdırmak için tıklayınız. | Tükek Holding

 

Hayatın Her Alanında Yenilik Üretiyoruz...

 

Tükek Holding bünyesi altında bulunan Poliser Pu; yapı, otomotiv, suni deri, ayakkabı, ısıtma soğutma ve mobilya gibi birbirinden farklı sektörlere poliüretan sistemlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Geliştirdiği ürün ve teknolojilerle poliüretan sektörlerine tam kapasite olarak hizmet veren Poliser Pu, geliştirdiği yeni teknolojilerle Türkiye’de söz sahibi bir konuma oturmuş ve küresel pazarda yerini almaktadır.

 

Poliser Pu; 65 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu olan Tükek Holding İstanbul Hadımköy Fabrikası’nda üretimini gerçekleştirmektedir. %100 Türk sermayesi ile kurulan, bölgedeki ilk ve tek suni deri poliüretanları üreten Poliser Pu, aynı zamanda tüm poliüretan sistemlerini küresel pazara sunmaktadır. Poliser Pu Kurulduğu günden bu yana yaptığı yeni yatırımlarla üretim kapasitesini sürekli arttırmış ve bölgesinde lider ve global anlamda ilk sıralarda yer almayı hedef edinmiştir.

 

Genel Merkezi İstanbul Hadımköy’ de yer alan Poliser Pu; ürettiği poliüretan sistemleri Orta Doğu, Balkanlar ve Afrika gibi birçok kıtada 20 den fazla ülkeye ihraç etmektedir. Poliser Pu, Ar-Ge’ ye yaptığı yatırımlar ve güçlü Ar-Ge grubu sayesinde geliştirdiği yeni teknolojilerle ürettiği poliüretan sistemlerini, sürekli ileriye götürerek sektöründe lider markalardan biri olmayı ilke edinmiştir.

 

Türkiye’de ve ihracat yaptığı ülkelerdeki sektöründe lider konumda olan iş ortaklarından aldığı büyük destek ile yükselen bir marka olan Poliser Pu, uzman kadrosu, ileri teknoloji kullanımı ve güçlendirdiği marka imajı ile büyümeye ve güçlenmeye devam etmektedir.

 

- 2006 Poliser PU; 24.000 ton/yıl hammadde üretim kapasitesi ile kuruldu. Suni Deri Poliüretan üretimine başlandı. Flokser, Türkiye’de 500 büyük sanayi kuruluşları arasına girmeyi başardı. - 2007 Ayakkabı sektörü için Poliüretan sistemlerin üretimine başlandı.

 

- 2008 Yapı sektörü için Rigid poliüretan sistemlerin üretimine başlandı.

 

- 2010 Özel kaplama ürünlerine yönelik poliüretan sistemlerin üretimine başladı.

 

- 2012 Poliser PU, yaptığı yeni yatırımlarla, mevcut sistemlerin üretim kapasitesini arttırmıştır.